Álláslehetőség - OPTIC WORLD EXCLUSIVE!

Az akció időtartama: 2022.05.02. - 2022.06.30.

JUSZT Optika Kft.

Látszerész / eladó

Optic World Exclusive üzlethálózat, a legnagyobb magyar tulajdonú optikai hálózata. Biztos háttér, kiváló termék és szakmai feltételek.

Főbb feladatok, munkák:

Sió Plázában nyíló exclusive optikai szalonunkba látszerész, eladó munkatársat keresünk.

  • Vásárlók udvarias, színvonalas, szakszerű kiszolgálása
  • Tanácsadás a megfelelő szemüvegkeret és vagy napszemüveg kiválasztásában
  • Az elkészült szemüvegek kiadása, és a viselőhöz igazítása
  • Pénztárgépkezelés, számlák kiállítása kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végezettség/érettségi
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Igényes megjelenés
  • Nagyfokú precizitás
  • Vevőorientált személyiség
  • Gyors betanulási képesség
  • Optikában szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Optikában szerzett tapasztalat
Angol vagy német társalgási nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Modern, kultúrált munkahelyi környezet
  • Szakmai ismeretek bővítése, tréningeken való részvétel

Fényképes önéletrajzzal, az email címen.